חנות מוצרי הרבלייף - משווק עצמאי

טיפוח

עור נפלא מתחיל בתזונה נכונה. בחרו במזונות עשירים בנוגדי חמצון, לעור בעל מראה בריא.
אנו שומעים רבות על התועלות הטמונות בנוגדי חמצון. כאשר זה מגיע לתזונה שלנו, ישנם מאכלים טעימים רבים העשירים בנוגדי חמצון, מה שמאפשר לנו למצוא בקלות מקורות תזונתיים בריאים. אם כך, מדוע לא להחליט באופן מודע לבחור את החומרים הטובים ביותר עבור גופכם, הן מבפנים והן מבחוץ? ואני מדברת כמובן על העור. הכול טמון בתזונה נכונה. התועלות שבתזונה בריאה בנוגדי חמצון יסייעו לכם להיראות טוב – וגם להרגיש טוב.

עור בריא מתחיל מבפנים

אנו שומעים רבות על החשיבות שבצריכת נוגדי חמצון. ואנו יודעים עליהם מספיק כדי לקרוא את התוויות על גבי המוצרים כדי לוודא שמוצרי טיפוח העור האהובים עלינו מכילים את אותם מרכיבים ידידותיים לעור. ומדוע? משום שהם פועלים. אחרי הכול, נוגדי חמצון הם אויבי הרדיקלים החופשיים. למרות שהשפעתם נוגדת החמצון של מוצרים הפועלים באופן מקומי יכולה להיות יעילה, המזון שאתם אוכלים תומך בתפקוד הגוף. עור נפלא תמיד מתחיל מבפנים, לכן חשוב להתחיל שם.

אנו אוהבים נוגדי חמצון

כשהיינו ילדים ושמענו את המילים “קח את הוויטמינים שלך” – כנראה רצינו לברוח. אבל החדשות הטובות הן שרוב המזונות המכילים נוגדי חמצון מצטיינים בטעמם. תוכלו להעשיר את התזונה שלכם בשפע ירקות ופירות נוגדי חמצון דוגמת פירות יער, גזרים, תרד, והמועדפים עלינו – פירות הדר. מזונות עשירים בנוגדי חמצון מסייעים בצמצום היווצרותם של הרדיקלים החופשיים. כמובן, מומלץ גם ליטול מולטי-ויטמין באופן יום-יומי ולהשתמש במוצרי טיפוח עור המכילים את הוויטמינים C ו- E, שניהם נוגדי חמצון.

מדוע ויטמין C?

ויטמין C חיוני לשמירת בריאותן ושלמותן של רקמות החיבור בעור. כאשר אתם בוחנים את תוויות המוצרים, אל תופתעו אם רשימת המרכיבים אינה כוללת ויטמין C. הוויטמין עשוי להופיע כחומצה אסקורבית, tetrahexyldecyl ascorbate, נתרן פוספט אסקורביל ומרכיבים נוספים.

מדוע ויטמין E?

ויטמין E הוא אחד מנוגדי החמצון הפופולריים ביותר. והוא יכול לספק גם כמה תועלות נפלאות לעור. שוב, אולי לא תבחינו בוויטמין E על תוויות המוצרים שלכם, אבל אם תראו טוקופרול (tocopherol) או tocotrienols, תדעו כי המוצר מכיל ויטמין E.

אנחנו לא אוהבים רדיקלים חופשיים

אנחנו שומעים רבות על רדיקלים חופשיים. אבל מהם? רדיקלים חופשיים הן מולקולות לא יציבות עם אלקטרון יחיד לא מזווג, מה שהופך אותן רגישות לחמצון. נשמע מסובך? כל מה שעליכם לדעת הוא כי רדיקלים חופשיים נוצרים בתאי הגוף שלכם ללא הפסקה. זהו תהליך נורמלי. חשיפה לזיהום אוויר, טבק או חומרי הדברה עלולים להוביל ליצירת רדיקלים חופשיים, והם נוצרים גם כחלק מהמטבוליזם היום-יומי. אכן, הגוף שלנו מייצר רדיקלים חופשיים. אלה הם רדיקלים חופשיים שנוגדי החמצון המצויים בתזונה שלכם יכולים להילחם בהם, משום שהם יכולים לשמש ברקמות החיות של העור. החדשות הטובות הן שיש להם אויבים המופיעים כנוגדי חמצון, מה שהופך ויטמינים נוגדי חמצון ומזונות עשירים בנוגדי חמצון לבחירה המושלמת עבור גופכם – וכמובן, גם עבור עורכם.
כדי לטפל ברדיקלים חופשיים בשכבות העליונות של העור, עליכם להקפיד על משטר טיפוח עור יום-יומי הכולל מוצרי ניקוי, הזנה והגנה. בחרו במוצרים המכילים את הוויטמינים נוגדי החמצון C ו-E, משום שאתם זקוקים לכל העזרה האפשרית כדי להילחם בנזק הנגרם מרדיקלים חופשיים.
עשו מאמץ לא לצאת החוצה ללא קרם הגנה עם מקדם SPF 30. הקפידו על תזונה מאוזנת היטב המכילה מזונות עשירים בנוגדי חמצון. פעולות פשוטות אלה יבטיחו לכם עור בריא בתוך זמן קצר. וזכרו, העור הבריא ביותר הוא תמיד גם היפה ביותר.


הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותהיו הראשונים לדעת על המבצעים שלנו, כתבות בתחום התזונה ומתכונים נהדרים מזינים והכי חשוב בריאים.